Burak Özçivit  

PostedKüçük Sırlar Dizisi Birkan Sokullu Biyografi

Kazım İşmen lisesi mezunu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır.

2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçildi. Ve bu yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başladı. Halen Uğurkan Erez'in ajansında cast olarak çalışmaktadır, (mankenliği bırakmıştır.)

Daha sonra 2005 Best Model Of The Turkey yarışmasına yeniden katıldı ve Best Model Of Turkey seçildi. Buna bağlı olarak da Best Model Of The World'a katıldı ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçildi. Faruk saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev aldı. İlk oyunculuk deneyimini eksi 18 dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşadı. Kasım 2007‘de sinemalarda gösterime giren 'Musallat' isimli sinema filminde görev aldı. Kanal D'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı 'Zoraki Koca' isimli dizide oynadı. 2008 yaz aylarında ise 'Baba Ocağı' adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırdı. Kanal D ekrana gelen 'Küçük Sırlar' adlı dizide oynamaktadır.


Küçük Sırlar Dizisi

Küçük Sırlar 9.Bölüm izle, Küçük Sırlar 9.Bölüm Full izle,Küçük Sırlar 9.Bölüm 25 Eylül izle, Küçük Sırlar 25 Eylül izle, Küçük Sırlar 10.Bölüm Fragmanı izle,Küçük Sırlar 10.Bölüm Sesli Fragmanı izle,Küçük Sırlar 10.Bölüm Fragmanı,Küçük Sırlar 10.Bölüm 2 Ekim Fragmanı izle,Küçük Sırlar 2Ekim Fragmanı izle