Birkan Sokullu  

Posted


Küçük Sırlar Dizisi Birkan Sokullu Biyografi
Küçük Sırlar Dizisinde yer alacak olan Birkan Sokullu Hakkında kısa kısa bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.Birkan Sokullu Kimdir ? Hakkında ? Öğrenelim:
6 Ekim 1985 de İstanbulda Doğmuştur.
Birkan Sokullunun On yıllık profesyonel basketbol geçmişi vardır.Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümünden mezun olmuştur.5 yıl önce Öner Evez ile tanıştıktan sonra profesyonel olarak modellik ve fotomodellik yapmaya başlayan oyuncu Ayrıca 2003 yılında, 'Best Model Of Turkey'de 3.lük derecesinde yer almıştır.Kariyerini oyunculuk üzerine kurmayı hedefliyor ve Dolunay Soysert'ten oyunculuk üzerine dersler alıyor.Şu an ise Küçük Sırlar Dizisinde Yer Alacaktır... Birkan Sokullu'ya Küçük Sırlar dizisinde başarılar dilerim..

Küçük Sırlar Dizisi

Küçük Sırlar 9.Bölüm izle, Küçük Sırlar 9.Bölüm Full izle,Küçük Sırlar 9.Bölüm 25 Eylül izle, Küçük Sırlar 25 Eylül izle, Küçük Sırlar 10.Bölüm Fragmanı izle,Küçük Sırlar 10.Bölüm Sesli Fragmanı izle,Küçük Sırlar 10.Bölüm Fragmanı,Küçük Sırlar 10.Bölüm 2 Ekim Fragmanı izle,Küçük Sırlar 2Ekim Fragmanı izle