Küçük Sırlar 3.Bölüm Tek Parça Full izle 28 Temmuz  

Posted by KATIRCI in

Küçük Sırlar 3.Bölüm Tek Parça Full izle 28 TemmuzKüçük Sırlar 2.Bölüm Tek Parça Full İzle 21 Temmuz  

Posted by KATIRCI in

Küçük Sırlar 2.Bölüm Tek Parça Full İzle
Küçük Sırlar 1.Bölüm Tek Parça Full izle 14 Temmuz  

Posted by KATIRCI in

Küçük Sırlar 1.Bölüm Tek Parça Full İzleKüçük Sırlar 4.Bölüm izle 4 Ağustos // Yorumlarınız  

Posted by KATIRCI in


Küçük Sırlar 4.Bölüm izle 4 Ağustos // Yorumlarınız

Küçük Sırlar heyecan dolu 4.Bölümü 4 Ağusto Çarşamba günü kendi saatinde Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluşacaktır...

Küçük Sırlar 4.Bölüm izlemek için sitemizi takip edebilirsiniz. Dizi bittikten sonra bölümlerini partlar halinde sitemizden izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Küçük Sırlar 4.Bölümü öteki bölümlerdede olduğu gibi heyecanlı geçecek bir bölüm olacaktır. Dediğimiz gibi dizi bittikten sonra partlar halinde sitemizden izleyebileceksiniz diziyi. Sitemizi takip etmeye devam ediniz. İyi seyirler diliyorum.

Kucuksirlarmuzigi.blogspot.com

Küçük Sırlar 4.Bölüm Fragmanı izle 4 Ağustos // YorumLarınız  

Posted by KATIRCI in


Küçük Sırlar 4.Bölüm Fragmanı elimize ulaştığında sitemize koyulacaktır. Küçük Sırlar 4.Bölüm`ü 4 Ağustos Çarşamba günü Kanal D ekranlarında hayranlarıyla buluaşacaktır. Küçük Sırlar 4.Bölüm izlemek için sitemizi takip ediniz. Bizi takip etmeye devam ediniz. İyi seyirler diliyorum.

Kucuksirlarmuzigi.blogspot.com

Küçük Sırlar Dizisi Birkan Sokullu Biyografi  

Posted by KATIRCI

Küçük Sırlar Dizisi Birkan Sokullu Biyografi
Küçük Sırlar Dizisinde yer alacak olan Birkan Sokullu Hakkında kısa kısa bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.Birkan Sokullu Kimdir ? Hakkında ? Öğrenelim:
6 Ekim 1985 de İstanbulda Doğmuştur.
Birkan Sokullunun On yıllık profesyonel basketbol geçmişi vardır.Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümünden mezun olmuştur.5 yıl önce Öner Evez ile tanıştıktan sonra profesyonel olarak modellik ve fotomodellik yapmaya başlayan oyuncu Ayrıca 2003 yılında, 'Best Model Of Turkey'de 3.lük derecesinde yer almıştır.Kariyerini oyunculuk üzerine kurmayı hedefliyor ve Dolunay Soysert'ten oyunculuk üzerine dersler alıyor.Şu an ise Küçük Sırlar Dizisinde Yer Alacaktır... Birkan Sokullu'ya Küçük Sırlar dizisinde başarılar dilerim..

Küçük Sırlar Sinem Kobal Biyografi  

Posted by KATIRCI

Küçük Sırlar Sinem Kobal Biyografi
Sinem Kobal Sinema,Dizi,Tv,Reklam Oyuncusudur.14 Ağustos 1987 senesinde İstanbul doğumludur.Sinem Kobal Rize'ili ve 1 ailenin kızıdır.Sinem Kobal'ın Babası inşaat mühendisi annesi ise ev hanımıdır.Kerem adında ve aynı zaman da ablasının başrolünü oynadığı Selena dizisinde Atacan Baybars adlı karakterini canlandıran 1 erkek kardeşi bulunmaktadır. Sinem Kobal'a Küçük Sırlar dizisinde başarılar dilerim.

Küçük Sırlar Dizisi

Küçük Sırlar 9.Bölüm izle, Küçük Sırlar 9.Bölüm Full izle,Küçük Sırlar 9.Bölüm 25 Eylül izle, Küçük Sırlar 25 Eylül izle, Küçük Sırlar 10.Bölüm Fragmanı izle,Küçük Sırlar 10.Bölüm Sesli Fragmanı izle,Küçük Sırlar 10.Bölüm Fragmanı,Küçük Sırlar 10.Bölüm 2 Ekim Fragmanı izle,Küçük Sırlar 2Ekim Fragmanı izle